Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia-8:00-17:30 So:8:00-12:00
0 ks
za € 0,00
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

TECHNOLOGIE

TECHNOLÓGIA NOSIČOV

TVAR

Strešné nosiče Prorack Whispbar™ sú generáciu pred svojimi konkurentmi. Boli navrhnuté ľuďmi, ktorí nosiče denne používajú už takmer 30 rokov plus majú veľké skúsenosti z aeronautiky. Roky práce a výskumov priniesli niečo, čo príroda vedela už odjakživa – vtáci nemajú kockaté krídla.

 

Zmena nosičov na aerodynamický tvar priniesla prakticky úplné odstránenie nepríjemnej hlučnosti a takmer nulový vplyv na spotrebu auta. Ocenia to najmä tí, ktorí neradi neustále montujú a demontujú nosiče zo strechy.

 

 

MATERIÁLY, VYBAVENOSŤ

Odhliadnuc od aerodynamického tvaru nosičov, je to absolútna kvalita materiálov, dizajnu a celkového spracovania, čo posúva tieto nosiče ďaleko pred ich konkurenciu. Skutočne ich potrebujete chytiť do ruky aby ste to ocenili. Každý kto už niekedy mal niečo do činenia so strešnými nosičmi si určite všimne množstvo prepracovaných „detailov“, ktoré v celku robia Prorack Whispbar™ nosičmi č.1.

Navyše, nielenže montáž a demontáž nosičov je maximálne jednoduchá, ale aj náradie pre ňu (ak je potrebné) je schované priamo tam kde ho potrebujete - pod krytom pätky.

Nosiče Prorack Whispbar™ sú aj vysoko odolné. Aj keď výrobcom udávaná nosnosť je 75kg, bezproblémovo absolvovali City Crash test až na 100kg.

 

UNIVERZÁLNOSŤ

Nosiče Prorack zrejme nie sú najlacnejšie na trhu, ale ich hodnota je rozhodne najvyššia. Jedným z ich najväčších prínosov je unikátny systém

ätkySmart-FootTM.Pätka, ktorá je súčasťou nosiča, je vhodná pre všetky typy striech a uchytení, vrátane uchytenia na lyžiny. Prispôsobenie sa deje pomocou adaptéra – montážneho kitu. Pri troche šťastia si pri kúpe nového auta kúpite len nový adaptér ale ušetríte dosť peňazí za kúpu nového nosiča. Vďaka tomu a vďaka úspore paliva Vás nosiče Prorack nakoniec vyjdú lacnejšie než iné, pri zachovaní všetkých výhod.

 

Novinky
22.09.2009
Akcia na autoklimatizácie
Čistenie autoklimatizácii zdarma pri kúpe čističa klímy !!!!!! Zapácha Vám klimatizácia v aute? Dôvodom sú baktérie a mikróby, ktoré sa vytvárajú... čítať celé
15.06.2011
Ponuka, ktorú je škoda odmietnut...
Ponuka, ktorú je škoda odmietnut... PRIPRAVILI SME PRE VÁS PONUKU, KTORÁ VÁM NÁKLADY NA ÚDRŽBU VOZIDLA ZNÍŽI   -Špe... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

 

 

 

 

Využite OZÓN zdarma
Využite zdarma OZÓN prihláste sa

Sivák Marián
Sivák-Cars
Maxima Gorkého 17
052 01 Spišská Nová Ves

0915 377 999
0910 300 605

 

 

IČO:10761055
DIČ:1020684302

Kde nás nájdete

Maxima Gorkého 17
052 01 Spišská Nová Ves

Autodiely-autoservis
Po-Pia-8:00-17:30 So:8:00-12:00
Ďakujeme za návštevu a prajeme Vám veľa štastných kilometrov
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk