Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

NOVINKY

arr3arr3Akcia na autoklimatizácie Čistenie autoklimatizácii zdarma pri kúpe čističa klímy !!!!!! Zapácha Vám klimatizácia v aute?... arr3Ponuka, ktorú je škoda odmietnut...Ponuka, ktorú je škoda odmietnut... PRIPRAVILI SME PRE VÁS PONUKU,...

TOVAR V AKCII

Extra cena € 40,00
Extra cena € 7,50
Extra cena € 25,00

KONTAKTY

Sivak-cars Sivák Marián
Gorkého 17
052 01 Spišská Nová Ves
tel: 0915 377 999
sivaksvk@gmail.com
IČO 10761055
DIČ SK1020684302

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Extra cena € 298,00
Extra cena € 92,44

 

 


Nosiče-strešné nosiče / Ďalšie vlastnosti

Jedinečnosť strešných nosičov Prorack Whispbar je v ich nehlučnosti, takmer nulovom vplyve na spotrebu auta, vysokej univerzálnosti, dizajne a vysokokvalitnom spracovaní.

Tu je však aj niekoľko ďalších bodov, ktoré by vás mohli zaujímať:

 

Uzamykanie ako štandard

Všetky strešné nosiče Prorack sú uzamykateľné. Nemusíte si to samostatne objednávať ani priplácať.

Kompatibilné zámky

Ak už máte strešný nosič aj príslušenstvo inej značky (napr. Thule) a používate systém jedného kľúča na všetko, pri výmene strešných nosičov za Prorack o túto výhodu neprídete. Zámky sú kompatibilné, takže ich jednoducho medzi nosičmi premontujete a naďalej jedným kľúčom zamykáte všetko.

Permanentné krytie T-drážky

Každý kto používa pre uchytenie príslušenstva T-drážku určite ocení, že nemusí neustále vyberať (a potom nazad zakladať) kryciu gumu. Tá je totiž osadená z vnútornej strany drážky a pri zakladaní príslušenstva ju stačí prstom stlačiť dole.

Nestane sa vám tak, že by ste kryciu gumu niekde stratili alebo zabudli.  Navyše nevyužitá časť T-drážky zostáva zakrytá a nespôsobuje tak nepríjemné pískanie pri vyšších rýchlostiach.

Kompatibilita s príslušenstvom iných značiek

Ak už máte kúpený nielen strešný nosič ale aj iné príslušenstvo (strešný box, nosič lyží, bicyklov atď), pri výmene strešných nosičov za Prorack si príslušenstvo môžete pokojne nechať. Vo väčšine prípadov ho bez problémov ho použijete aj na svojich nových nosičoch.

Jednoduchá montáž a demontáž

Montáž a demontáž niektorých nosičov (najmä lacnejších prevedení) je často zložitá, prípadne si vyžaduje použitie náradia, ktoré nemusíte mať práve pri sebe, ak chcete dať nosiče dole.

Manipulácia s nosičmi Prorack je veľmi rýchla a jednoduchá. Jediné čo k (de)montáži budete (možno) potrebovať je imbusový kľúč a ten je schovaný priamo v pätke nosiča. Takže ho máte k dispozíciívždy, keď ho budete potrebovať.

Výhoda pre predajcov – minimalizácia skladových zásob

Strešné nosiče Prorack Whispbar pozostávajú len z dvoch častí (nosič a montážny kit), alebo dokonca len z jedinej časti (špeciálne nosiče pre lyžiny).Nič iné k nim nepotrebujete.