Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

NOVINKY

arr3arr3Akcia na autoklimatizácie Čistenie autoklimatizácii zdarma pri kúpe čističa klímy !!!!!! Zapácha Vám klimatizácia v aute?... arr3Ponuka, ktorú je škoda odmietnut...Ponuka, ktorú je škoda odmietnut... PRIPRAVILI SME PRE VÁS PONUKU,...

TOVAR V AKCII

Extra cena € 23,60
Extra cena € 89,80

KONTAKTY

Sivak-cars Sivák Marián
Gorkého 17
052 01 Spišská Nová Ves
tel: 0915 377 999
sivaksvk@gmail.com
IČO 10761055
DIČ SK1020684302

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Extra cena € 53,00
Extra cena € 59,20

 

 


Nosiče-strešné nosiče / MEDZI LYŽINY?

Špeciálny model nosičov pre autá s lyžinami

Pre viacerých vodičov, najmä majiteľov SUV-čiek, namontovanie strešných nosičov a strešného boxu znamená, že sa nevojdú do garáže. Musia preto vždy pred „ustajnením“ auta demontovať strešný box. Väčšinou pritom celková výška auta presahuje výšku brány do garáže len niekoľko málo centimetrov (2-5).

Prorack ponúka nielen účinné, ale aj vysoko estetické riešenie. Špeciálne nosiče pre montáž medzi pozdĺžne strešné nosiče (lyžiny). Ich namontovaním sa výška auta prakticky vôbec nezmení a získate tak potrebné centimetre, ktoré umožnia vjazd auta do garáže aj s namontovaným strešným boxom.

 

Po dizajnovej stránke vyzerajú tieto špeciálne strešné nosiče minimálne tak dobre (ale často ešte oveľa lepšie) ako nosiče fabricky montované do niektorých typov áut.
K namontovaniu týchto nosičov nepotrebujete žiadnu prídavnú redukciu, pätky ani čokoľvek iné. Dokonca aj imbusový montážny kľúč je umiestnený tak, že ho máte kedykoľvek k dispozícií.

 

Nosiče sú samozrejme uzamykateľné