Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

NOVINKY

arr3arr3Akcia na autoklimatizácie Čistenie autoklimatizácii zdarma pri kúpe čističa klímy !!!!!! Zapácha Vám klimatizácia v aute?... arr3Ponuka, ktorú je škoda odmietnut...Ponuka, ktorú je škoda odmietnut... PRIPRAVILI SME PRE VÁS PONUKU,...

TOVAR V AKCII

Extra cena € 34,90
Extra cena € 5,70

KONTAKTY

Sivak-cars Sivák Marián
Gorkého 17
052 01 Spišská Nová Ves
tel: 0915 377 999
sivaksvk@gmail.com
IČO 10761055
DIČ SK1020684302

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Extra cena € 49,00

 

 


Nosiče-strešné nosiče / TECHNOLOGIE

TECHNOLÓGIA NOSIČOV

TVAR

Strešné nosiče Prorack Whispbar™ sú generáciu pred svojimi konkurentmi. Boli navrhnuté ľuďmi, ktorí nosiče denne používajú už takmer 30 rokov plus majú veľké skúsenosti z aeronautiky. Roky práce a výskumov priniesli niečo, čo príroda vedela už odjakživa – vtáci nemajú kockaté krídla.

 

Zmena nosičov na aerodynamický tvar priniesla prakticky úplné odstránenie nepríjemnej hlučnosti a takmer nulový vplyv na spotrebu auta. Ocenia to najmä tí, ktorí neradi neustále montujú a demontujú nosiče zo strechy.

 

 

MATERIÁLY, VYBAVENOSŤ

Odhliadnuc od aerodynamického tvaru nosičov, je to absolútna kvalita materiálov, dizajnu a celkového spracovania, čo posúva tieto nosiče ďaleko pred ich konkurenciu. Skutočne ich potrebujete chytiť do ruky aby ste to ocenili. Každý kto už niekedy mal niečo do činenia so strešnými nosičmi si určite všimne množstvo prepracovaných „detailov“, ktoré v celku robia Prorack Whispbar™ nosičmi č.1.

Navyše, nielenže montáž a demontáž nosičov je maximálne jednoduchá, ale aj náradie pre ňu (ak je potrebné) je schované priamo tam kde ho potrebujete - pod krytom pätky.

Nosiče Prorack Whispbar™ sú aj vysoko odolné. Aj keď výrobcom udávaná nosnosť je 75kg, bezproblémovo absolvovali City Crash test až na 100kg.

 

UNIVERZÁLNOSŤ

Nosiče Prorack zrejme nie sú najlacnejšie na trhu, ale ich hodnota je rozhodne najvyššia. Jedným z ich najväčších prínosov je unikátny systém

ätky Smart-FootTM. Pätka, ktorá je súčasťou nosiča, je vhodná pre všetky typy striech a uchytení, vrátane uchytenia na lyžiny. Prispôsobenie sa deje pomocou adaptéra – montážneho kitu. Pri troche šťastia si pri kúpe nového auta kúpite len nový adaptér ale ušetríte dosť peňazí za kúpu nového nosiča. Vďaka tomu a vďaka úspore paliva Vás nosiče Prorack nakoniec vyjdú lacnejšie než iné, pri zachovaní všetkých výhod.